Zacht bloemige geur met fruitige geuren (braam en manderijn)
1 Reviews
zacht bloemig
Heerlijke vrouwelijke geur, zacht bloemig en fruitig. ruikt als je hem net op doet naar bramen en mandarijntjes maar word na een tijdje op de huid zacht en bloemig. Aanrader
By Carola H
on
Klanten die dit product aangeschaft hebben kochten ook...
De verhalen van de profeten (Allah's zegen en vrede zij met hem) zijn bronnen van licht en leiding voor alle mensen, wat voor religie ze ook mogen hebben of in welke tijd ze ook maar leven.
De auteur zet uiteen op welke manier we in de Koran de basisprincipes vinden van de geneeskunde, en op welke wijze de Profeet (salla llahoe alaihi wa sallaam) ze heeft toegepast en uiteengezet in zijn Sunna.
Islamproducten gebruikt cookies om het bezoek en winkelen voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord.